חלבון מי גבינה

אבקת חלבון מי גבינה (Whey) היא ללא ספק מקור החלבון המועדף ביותר. אבקת חלבון מי גבינה מהווה את המקר העשיר ביותר לBCAA (חומצות אמינו) הגורמת לבניה ותחזוקה של השרירים. החלבון שבאבקת חלבון מי גבינה הינו בעל הערך הביולוגי הגבוה ביותר ומכיל את פרופיל חומצות האמינו הטוב ביותר.

חלב מכיל כ-5% חלבון כאשר רק 20% מתוכו הוא חלבון מי גבינה. כלומר, כמות מאוד זניחה. אבקות חלבון מי גבינה מכילות לרוב עשרות ליטרים של חלב שמהם סוננו חלבוני מי גבינה איכותיים. צריכה נכונה של אבקת חלבון מי גבינה תשיג תגובה הורמונאלית חיובית וכמו כן תחזק מאוד את המערכת החיסונית. אבקת חלבון זו תשמש גם כנוגד חמצון ותעזור לשמור על בריאות תקינה. חלבון מי גבינה הכרחי וחשוב מאוד למפתחי גוף, וכמובן שימושי ויעיל גם לאלו העושים דיאטה או מקפידים על תזונה נכונה.

אבקת חלבון מי גבינה משפרת ביצועים ספורטיביים ומונעת פירוק שרירים. בשילוב נכון של אימוני כוח, אבקת חלבון מי גבינה מסייעת רבות לבניית שרירים ותגרום להתאוששות מהירה יותר של השרירים. אבקת חלבון זו עוזרת למנוע אימון יתר, מייצבת סוכר בדם במקביל להיותה דלת קלוריות ועשירה בסידן.אבקת חלבון מי גבינה עוזרת להעלים את תחושת הרעב (למרות הימצאותנו במאזן קלורי שלילי) ובכך מקלה על תהליך הדיאטה.